[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Психология отношений и не только » Готель
Готель
xaleksandraДата: Четверг, 25 Октября 2018, 21:07 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Добрий вечір усім. Хочу своєму коханому чоловікові зробити приємне, у нас дуже скоро річниця нашого шлюбу. Планую поїхати на кілька днів до Києва. Зараз шукаю якийсь готель, де можна було би зупинитися. Варіантів дуже багато, але я не бачу цін. Хто знає не дуже дорогі готелі, підкажіть контакти.
[ (UA) ]
 

madlenuvarovaДата: Суббота, выходной, 27 Октября 2018, 18:36 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Так прозвоните по номерам, вам и цены подскажут.
[ (RU) ]
 

emma5583Дата: Суббота, выходной, 27 Октября 2018, 20:18 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Да, варіантів дуже багато у столиці. Ми от сім'єю їздили до Києва, то розгубилися спочатку, де ж зупинитися, щоб і умови були і ціна нас влаштовувала. І знайшли один готель, 7Sky. Тут дуже гарно, затишно. Ми для себе зупинили вибір на сімейному номері, телевізор, холодильник, інтернет. Навіть сніданок входить до стоїмості. Ви можете навiть самi подивитися на цiни цього готелю Києва ось тут https://7sky.kiev.ua/uk/golovna/ Ми дуже задоволені, що знайшли його.
[ (RU) ]
 

viktorbilenkuДата: Воскресенье, ура, выходной, 11 Ноября 2018, 15:20 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Цитата xaleksandra ()
Добрий вечір усім. Хочу своєму коханому чоловікові зробити приємне, у нас дуже скоро річниця нашого шлюбу. Планую поїхати на кілька днів до Києва. Зараз шукаю якийсь готель, де можна було би зупинитися. Варіантів дуже багато, але я не бачу цін. Хто знає не дуже дорогі готелі, підкажіть контакти.
В интернете есть очень много информации по этому поводу.
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Психология отношений и не только » Готель
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: