[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Де можна отримати лікування вікової макулодистрофії?
Де можна отримати лікування вікової макулодистрофії?
robertgreen0041Дата: Понедельник, начало недельки, 29 Апреля 2024, 22:07 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Всім привіт! Шукаю інформацію про те, де можна отримати лікування вікової макулодистрофії. Мій близький родич ставки від цієї хвороби, і ми шукаємо найкращі варіанти лікування для нього. Буду вдячний за будь-яку інформацію, рекомендації або досвід в цій справі!
[ (UA) ]
 

tonyblazeДата: Понедельник, начало недельки, 29 Апреля 2024, 22:51 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Доброго вечора! Я би порадив звернутися до Центру Ока. Вони спеціалізуються на лікуванні різноманітних захворювань зору, включаючи вікову макулодистрофію. У центрі працюють кваліфіковані лікарі-офтальмологи, які використовують найсучасніші методи діагностики і лікування. Завітайте на їх сайт https://centeroka.com.ua/uk/posluhy/likuvannia-vikovoi-makulodystrofii тут ви зможете отримати індивідуальний підхід та якісну медичну допомогу. Надіюся, що це буде корисно для вас!
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Беседка, флудилка, офф-топка » Де можна отримати лікування вікової макулодистрофії?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: