[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Профессиональный форум (литература, музыка, графика ...) » IT, компьютеры, железо, программирование » Ринок біткоїн
Ринок біткоїн
ferinikДата: Понедельник, начало недельки, 18 Марта 2019, 13:35 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Раніше взагалі не цікавився криптовалютою, але останнім часом я став все більше уваги звертати на ринок біткоїн. Мені здається, що зовсім скоро ця криптовалюта може взагалі зникнути, тому що курс постійно падає. А що Ви думаєте з цього приводу?
[ (UA) ]
 

nichmixДата: Понедельник, начало недельки, 18 Марта 2019, 14:17 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Біткоїн останнім часом суттєво здав позиції, але нічого страшного з ним не трапиться. Просто криптовалютний бум ще сказується на ціні криптовалюти і треба почекати близько року, поки курс стабілізується.
[ (UA) ]
 

kotyxgriДата: Понедельник, начало недельки, 18 Марта 2019, 15:33 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
З ринком біткоїну все добре, хтось там зараз непогано так заробляє, інші ж втрачають. Відбувається звичайна спекуляція і поки що це зупинитии не можливо. Але багато гравців покидає ринок біткоїн, тому є шанси на його розвиток в майбутньому.
[ (UA) ]
 

nikiorexДата: Понедельник, начало недельки, 18 Марта 2019, 17:15 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Прохожий
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Раніше біткоін був дійсно дуже нестабільний, але зараз стан ринку біткоіну набагато кращий: https://cryptobit.media/ua/news/crypto/ Звичайно купувати його це дуже великий ризик, але дехто на це йде і сподівається, що згодом біткоін знову зросте в ціні. Я ніякі прогнози давати не хочу, але думаю, що криптовалюта рано чи пізно займе основне місце в фінансовій системі світу.
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Профессиональный форум (литература, музыка, графика ...) » IT, компьютеры, железо, программирование » Ринок біткоїн
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: