[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Бытовые советы » підкажіть
підкажіть
akimbelov8Дата: Воскресенье, ура, выходной, 02 Декабря 2018, 14:58 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, службу таксі в Одесі, щоб не дуже дорого, але швидко та добре. Треба у відрядження, а я в Одесі ніколи не бував, міста не знаю взагалі.
[ (UA) ]
 

ka5801217Дата: Воскресенье, ура, выходной, 02 Декабря 2018, 21:39 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
А чого Вам міським громадським транспортом не їздити? Таксі дешево не буває.
[ (UA) ]
 

sb076707Дата: Понедельник, начало недельки, 03 Декабря 2018, 22:07 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->А як людині пересуватися міським громадським транспортом, якщо вона міста не знає? Можна стільки часу даремно втратити, що зекономлені гроші нічого не варті будуть. Є одна служба, мені дуже подобається https://taxi838.ua/odessa/ua/ Я думаю це найдешевше таксі в Одесі. Але разом з тим сервіс в них не гірший за інших, автівки в доброму стані, водії нормальні, завжди вчасна подача.
[ (RU) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Бытовые советы » підкажіть
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: