[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Бытовые советы » потрібна порада
потрібна порада
bodnar12345678Дата: Пятница, конец рабочей недели, 21 Декабря 2018, 18:13 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Доброго дня! Їду у відрядження до Одеси, треба буде багато пересуватись по місту, а я в Одесі вперше буду. Підкажіть таксі дешеве, щоб я не розорився)
[ (RU) ]
 

ka5801217Дата: Пятница, конец рабочей недели, 21 Декабря 2018, 18:15 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Готуйтеся розоритися!))) Таксі в Одесі не дешеве. Якщо Вам багато пересуватися треба, то краще приїжджати на своєму авто.
[ (RU) ]
 

kgodjaeva1Дата: Суббота, выходной, 22 Декабря 2018, 18:17 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Не слухайте, нічого подібного немає. Є, звичайно, дорогі служби з автівками крутого класу. А є й такі, де приїде роздовбане корито з водієм хамлом, а грошей візьме як за гелікоптер) Але є в Одесі дешеве таксі з нормальним сервісом https://taxi838.ua/odessa/ua/ Я користуюся ним вже давно, і мене все влаштовує. Якщо Ви не знаєте міста, водії Вам все підкажуть і не будуть возити Вас по колу, щоб більше грошей зідрати.
[ (UA) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Бытовые советы » потрібна порада
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: