[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Медицина: классическая и народная » Підкажіть хорошу стоматологічну клініку у Києві.
Підкажіть хорошу стоматологічну клініку у Києві.
YanaYninaДата: Вторник, 06 Июня 2023, 18:49 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 1
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Дорогою до Києва я потрапила в невелику ДТП і від удару вибила передній зуб, а я ж запрошена на співбесіду через тиждень. Підкажіть хорошу стоматологічну клініку, де і якість хороша та ціни нормальні.
[ (NL) ]
 

GolubchikДата: Вторник, 06 Июня 2023, 18:55 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 2
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Так у цьому місті стоматологічні клініки та кабінети на кожній вулиці. Заходьте в будь-якій з них, і вам все зроблять по першому разряду. Не думаю, що за такої конкуренції хтось залтуритиме і робитиме свою роботу неякісно. Та й ціни скрізь різні. Можна підібрати потрібний вам варіант.
[ (NL) ]
 

IngoriusДата: Вторник, 06 Июня 2023, 20:36 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 3
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Можу вам написати номер телефону стоматологічної клініки, в якій обслуговується вся наша родина та наші друзі – родичі. Напишіть, як зв'язатися з вами.
[ (NL) ]
 

KikimoraДата: Вторник, 06 Июня 2023, 20:52 |Как добавить фото в сообщение| Сообщение # 4
Новорожденный
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Вышел в реал
Не думаю, що вам варто звертатися в першу клініку, що потрапила, і тим більше брати номер телефону лікаря від зовсім незнайомої людини. Краще щодо якісної стоматології за нормальною ціною звернутися ось у цю колініку https://kutsdental.com.ua/ У них працюють відмінні фахівці, які знають свою роботу і цінова політика у них цілком доступна. Подивіться самі.
[ (NL) ]
 

Измаильский ФОРУМ » Беседка (обо всем на свете) » Медицина: классическая и народная » Підкажіть хорошу стоматологічну клініку у Києві.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: